ליסינג פרטי או ליסינג מימוני?

ליסינג פרטי הינו בין השיטות המצליחות והפופולאריות ביותר כיום לרכישת רכב. כל מי שאוהב את חווית הנהיגה יודע כי פשרה על סוג הרכב או שנתון הרכב באה על חשבון ההנאה מהנהיגה ברכב. כך, משקיעים רבים מאוהבי המוטוריקה והנהיגה בישראל את מיטב כספם על מנת לנהוג בהנאה. יחד עם זאת ישנם רבים אשר ידם אינה משגת קניית רכב חדש לחלוטין. כידוע המחירים בישראל אינם מהזולים בעולם ומכונית משפחתית ממוצעת ואיכותית עולה יותר מ-100,000. על מנת ליהנות מהייחודיות של רכב איכותי נדרשים בעלי משפחות בישראל לקחת הלוואה או להתחייב לתשלומים אינספור.

שיטת הליסינג הפרטי הינה המענה האולטימטיבי לבעיה זו. ליסינג פרטי מחברה כגון אוויס הינו שירות המאפשר לרבים בישראל לרכוש מכונית משפחתית או כל דגם אחר ולשלם על המכונית רק את מחירה החלקי. דוגמה קלאסית לעסקת ליסינג פרטי המוצעת בסוכנות אוויס ובסוכנויות מקצועיות אחרות הינה אפשרות של ליסינג פרטי בה נמכרת מכונית בחצי ממחירה המקורי והלקוח אינו מחויב לשלם את מאת האחוזים! כך זוכים לקוחות רבים ובעלי משפחות בישראל ליהנות ממכונית חדשה ויפהפייה, מפנקת ואיכותית בחצי המחיר.

מאחר ומדובר בשיטה משתלמת יותר ויותר אנשים פרטיים מעדיפים לפנות לאפשרות של ליסינג פרטי. מאחר ומכונית בישראל הינה במחיר יקר יחסית, הופכת שיטת הליסינג הפרטי להרבה יותר משתלמת עבור רבים. אין ספק כי מדובר באחת השיטות הפופולאריות והמקובלות ביותר שקיימות כיום. הליסינג הפרטי נולד על פניו על מנת להעניק לחברות העובדות עם רכבים רבים באופן שוטף את האפשרות ליהנות מרכבים חדשים מבלי להוציא על כך הון תועפות. תודות לשיטת הליסינג הפרטי כיום יכולים רבים ליהנות מהאפשרות של רכישת רכב במחירים משתלמים ביותר מבלי להתפשר על ההנאה שבנהיגה.

עסקאות הליסינג הפרטי חוסכות לנהגים ישראליים את ההשקעה האינסופית בתחזוקת רכב המהווה הוצאה יקרה ומשמעותית מאוד בעוגת ההוצאות החודשית של משפחה ישראלית. מאחר ורכב חדש אינו מצריך אינספור הוצאות מדי חודש ניתן ליהנות ממנו באופן מלא ולשלם עליו רק באופן חלקי תודות לשיטת הליסינג הפרטי.

ליסינג מימוני

מחירי הרכב בישראל הינם מהמחירים היקרים ביותר במזרח התיכון ובאירופה כולה. לא בלי סיבה רבים מבעלי משקי הבית בישראל מעדיפים לרכוש רכב מיד שנייה או שלישית, רביעית או אפילו יותר. אין ספק כי רכישת רכב הינה השקעה משמעותית בעבור כל בית אב ומשפחה, כאשר ההוצאות השוטפות והתיקונים, עלות התחזוקה והטסט, הביטוח והדלק – כל אלו יכולים להכביד מאד על הכיס המשפחתי הישראלי.לפיכך אין זה פלא כי יותר ויותר אנשים מעדיפים לרכוש רכב במסגרת עסקת ליסינג מימוני.

ליסינג מימוני מבית אוויס הינו האופציה האולטימטיבית להנאה מקסימלית מכל כלי רכב שהוא. הליסינג המימוני הינו ההזדמנות של משפחות רבות בישראל לקנות רכב חדש וליהנות מנסיעה מפנקת ואיכותית, ברמה הגבוהה ביותר. כאשר מחיריהם של רכבים חדשים עולים הרבה יותר מ-100,000, אין זה פלא כי רבות מהמשפחות הישראליות מעדיפות דווקא לרכוש רכב מיד שנייה ואף יותר מכך. החסרון המשמעותי שהוצאה על רכב יד שנייה הוא ההוצאות הגבוהות הנוצרות כאשר הבלאי מתחיל להיות גבוה.

הוצאות על רכב ישן יכולות להגיע לעשרות אלפי שקלים ואפילו יותר מזה, בתחזוקה לא נכונה של הרכב. וכאן עוד לא התייחסנו לביטוח ולטסט, לדלק ולתיקונים השונים. באמצעות ליסינג מימוני מבית אוויס יכולים בעלי משפחות ורכבים ברחבי הארץ ליהנות מרכב חדש ומפנק במחירים הנוחים ביותר שישנם ובפרישת תשלומים המותאמת לצרכי הלקוח באשר הוא. הליסינג המימוני הינו אופציה המוצעת בדרך כלל לחברות אולם תודות לאפקטיביות של השיטה יותר ויותר לקוחות פרטיים נהנים ממנה גם הם.

ליסינג מימוני הוא למעשה אפשרות לקנות מהחברה רכב חדש ולשלם עליו רק חלק מהסכום. הלקוח משלם לחברה מקדמה על הרכב ובתקופה הראשונית של הליסינג החברה היא זו האחראית על תשלומי הביטוח והטסט, התיקונים ועוד. בתום תקופת הליסינג יכול הקונה להחליט אם הוא רוצה את הרכב או באם הוא מעוניין לעבור לרכב חדש מטעם חברת הליסינג. כך, הלקוח זוכה להימנע מתשלומים שוטפים על טסטים וביטוחים וליהנות תמיד מרכבים חדשים. מדובר בשיטה ההולכת וכובשת את העולם כולו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *